DZIEŃ SAMORZĄDNOŚCI 2022

Coroczną tradycją w naszej szkole jest obchodzony 21 marca Dzień Samorządności. Na ten dzień Rada Samorządu wraz z opiekunami: Małgorzatą Grzesiak i Anną Gacą przygotowała program pełen atrakcji.
Uczniowie mieli możliwość zaprezentowania na sali gimnastycznej swoich talentów w pokazie Talent Show. Mogliśmy podziwiać profesjonalny pokaz judo, występy akrobatyczne, śpiew, żonglerkę piłką nożną, recytację w języku angielskim, układanie kostki Rubika oraz prace plastyczne.

Po pokazie talentów na czerwonym dywanie zaprezentowali się uczniowie przebrani za Panią i Pana Wiosnę. Przepiękne stroje były oceniane przez jury: Panią Małgorzatę Konieczną, Pana Łukasza Podrygałę, Panią Iwonę Stefańską- Stanik i Annę Stępień. Tytuł Pani Wiosny otrzymał Piotr Dygas z klasy 6a a Pana Wiosny – Hubert Stawczyk z klasy 8a. Spotkanie zakończyła finałowa piosenka  „Hej Sokoły”, którą wspólnie zaśpiewaliśmy, by pokazać naszą solidarność z Ukrainą i nowymi uczniami, którzy dołączyli do naszej szkoły.
Dodatkową atrakcją tego dnia była akcja Zamiast plecaka, która cieszyła się dużym zainteresowaniem i kreatywnością.
Zapraszamy do obejrzenia  fotorelacji z tego wydarzenia.

Wróć
    cbk (2)