ORGANIZACJA PRACY SZKOŁY 2021/2022

Drodzy Uczniowie i Rodzice

Informuję, że 1 września 2021 r. rozpoczynamy  rok  szkolny 2021/2022 w sposób tradycyjny.  Zajęcia dydaktyczno – wychowawczo- opiekuńcze będą odbywać się stacjonarnie według planu lekcji zgodnie  z wytycznymi MEN, GIS, MZ,  z zachowaniem reżimu sanitarnego i dostosowaniem organizacji pracy szkoły do zapewnienia najwyższego poziomu poczucia bezpieczeństwa uczniom, nauczycielom i pracownikom szkoły. Na terenie szkoły będą obowiązywały nowe zasady postępowania i nowe procedury funkcjonowania szkoły w czasie epidemii, o których przestrzeganie gorąco apelujemy.  Dyrekcja, wychowawcy, nauczyciele   i pracownicy szkoły dołożą wszelkich starań, aby pobyt uczniów w naszej szkole był bezpieczny i zapewniał właściwe warunki pracy na zajęciach.

W zakładce „Organizacja pracy szkoły 2021/2022” będziemy zamieszczać najważniejsze  informacje na temat zasad funkcjonowania szkoły w czasie epidemii.

Zaczynamy nasze spotkania „na żywo” i postarajmy się, aby ta forma kontaktów obowiązywała przez cały rok szkolny.

Dyrekcja PSP w Kowali-Stępocinie

Prosimy Rodziców o zapoznanie się z wskazówkami dla Rodzica

 

Drodzy Uczniowie poznajcie „10 zasad dla ucznia”, które pomogą Wam przygotować się do kontaktów z rówieśnikami w sposób bezpieczny dla siebie i innych.

 

BEZPIECZEŃSTWO ZDROWOTNE – KORONAWIRUS PROFILAKTYKA.

W związku z pojawiającymi się informacjami o przypadkach zachorowań wywołanych  koronawirusem w różnych krajach Europy przekazujemy społeczności szkolnej do zapoznania się komunikat, informacje i zasady postępowania sporządzone przez Głównego Inspektora Sanitarnego:

załącznik nr 1 ZK.5520.10.2020 INFORMACJA DLA OSÓB POWRACAJĄCYCH Z CHIN, Z PÓŁNOCNYCH WŁOCH, KOREI POŁUDNIOWEJ oraz innych krajów dotkniętych epidemią spowodowaną nowym koronawirusem SARS-CoV-2

załącznik nr 2 ZK.5520.10.2020 Informacje o koronawirusie, zakażeniu i profilaktyce

załącznik nr 3 ZK.5520.10.2020 INFORMACJA GŁÓWNEGO INSPEKTORA SANITARNEGO DLA OSÓB POWRACAJĄCYCH Z PÓŁNOCNYCH WŁOCH


Wróć
    cbk (2)     ws_certyfikat_A4_2013_2014_10100127