Relacja z uroczystości zakończenia roku szkolnego 2015/2016

Koniec lekcji, klasówek i prac domowych – rok szkolny 2015/2016 zakończony, a przed nami dwa miesiące wakacji. Uroczyste  zakończenia roku szkolnego, które miało miejsce 24 czerwca 2106 r., zgromadziło uczniów, rodziców, nauczycieli i pracowników szkoły. Po mszy św. wszyscy zebrali się na hali sportowej, gdzie  nastąpiło przekazanie sztandaru szkoły uczniom klas piątych. Po uroczystym ślubowaniu przedstawicieli samorządu uczniowskiego i naszych absolwentów przyszedł czas na wręczenie nagród i świadectw z biało-czerwonym paskiem najlepszym uczniom, dyplomów i podziękowań dla tych, którzy wyróżnili się w zakończonym roku szkolnym w nauce i zachowaniu.

Pani Dyrektor wręczyła także listy gratulacyjne rodzicom uczniów wyróżniających się w nauce.  Tytuł Najlepszego Absolwenta i pamiątkową statuetkę z rąk dyrektor szkoły Łucji Byzdry i wicedyrektor Joanny Kutkowskiej otrzymali Dominika Mazur i Marcin Puchalski. Statuetki Prymus Szkoły wręczono Aleksandrze Gomuła, Martynie Gomuła i Natalii Chruślak. Na pożegnacie szóstoklasiści zaprezentowali przepięknie wykonanego poloneza.  Nie obyło się bez łez z powodu rozstania ze „starą” szkołą podstawową.   Na zakończenie uroczystości dyrektor szkoły pogratulowała uczniom wyników, podziękowała nauczycielom i pracownikom za całoroczną pracę, rodzicom za zaangażowanie w życie szkoły i złożyła wszystkim życzenia dobrego wypoczynku oraz radosnych i bezpiecznych wakacji.

Po tych podziękowaniach przyszedł czas na inne pożegnania. Pani dyrektor kwiatami i serdecznymi słowami podziękowała za pracę odchodzącym z naszej szkoły nauczycielom: katechetkom siostrze Angeli i siostrze Salwie oraz pani Grażynie Jóźwik nauczycielce nauczania wczesnoszkolnego odchodzącej na emeryturę. Społeczność szkolna pożegnała zaś uroczyście panią dyrektor Łucję Byzdrę, która zakończyła swoją wieloletnią karierę zawodową i jako dyrektor przez ostatnie 15 lat kierowała z sukcesami nasza szkołą,   

Takie były ostatnie chwile wspólnego, ponad godzinnego spotkania w hali sportowej poświęconego zakończeniu roku szkolnego. Chwilę później nauczyciele wraz z wychowankami udali się do sal, aby podsumować miniony rok szkolny.

zakonczenie 2 zakonczenie 3 zakonczenie 5 zakończenie 4 zakończenie 6 zakończenie7 zakończenie8 zakończenie9 zakończenie10 zakończenie11 zakończenie12

 

zakończenie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

zakończenie16

 

 

 

 


Wróć
    cbk (2)     ws_certyfikat_A4_2013_2014_10100127