ROK 2010/2011

Konkurs na szopkę betlejemską rozstrzygnięty…  

DSC07380(2)(1)Dnia 17 grudnia 2010r. w naszej szkole odbyło się podsumowanie konkursu plastycznego o tematyce związanej ze świętami Bożego Narodzenia pod hasłem „Moja Szopka Betlejemska”. Uczniowie przy projektowaniu i wykonaniu prac wykazali sie dużą pomysłowością i ujawnili swoje talenty plastyczne.

czytaj więcej>

 

XI GMINNY TURNIEJ GIER I ZABAW DLA KLAS I – III  

16 marca 2011 roku sportowcy z klasy III a i III b w składzie:

Julia Mamla, Klaudia Matracka, Weronika Kałowska, Damian Operacz, Daniel Gromski i Michał Karbownik reprezentowali naszą szkołę w Turnieju Gier i Zabaw dla klas I – III w Szkole Podstawowej w Kończycach.

W turnieju wzięło udział 5 drużyn z terenu gminy Kowala. Zawodnicy zmagali się w sześciu konkurencjach. Punktem kulminacyjnym było rozegranie meczu w ,,dwa ognie”. Drużyna z naszej szkoły zajęła III miejsce. Nagrodą był dyplom oraz piłka do gry w koszykówkę.

 

Najlepsi matematycy w gminie  

W dniu 13.04.2011 r. odbyła się druga edycja Gminnego konkursu Matematycznego w Mazowszanach.Udział w konkursie mógł wziąć każdy uczeń z klas 4-6. z terenu naszej gminy.

czytaj więcej>

 

Konkursy teatralne najmłodszych  

24 marca 2011 roku zerówkowicze z naszej szkoły wzięli udział w III Przeglądzie Dorobku Placówek Oświatowych Gminy Kowala. Przegląd ten odbył się w Publicznej Szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Mazowszanach – pod hasłem ,, Witaj Wiosno!”

czytaj więcej>

 

 Matematyczne ASY 2010/2011

Rok szkolny 2010/11 możemy zapisać w naszej szkolnej kronice jako rok sukcesów matematycznych. W gminnych konkursach przeprowadzonych w tym roku uczniowie naszej szkoły okazali się mistrzami zajmując pierwsze miejsca. Ale to nie koniec sukcesów…

więcej>>>

 

 

 


Wróć
    cbk (2)