XI Mikołajkowy Turniej Halowej Piłki Nożnej Szkół Podstawowych

W dniu 8 grudnia 2023 roku w hali sportowej przy Publicznej Szkole Podstawowej im. Janusza Korczaka w Kowali – Stępocinie odbył się XI Mikołajkowy Turniej Halowej Piłki Nożnej Szkół Podstawowych zorganizowany przez Wójta Gminy Kowala Pana Dariusza Bulskiego, który był również fundatorem nagród. W turnieju uczestniczyły wszystkie szkoły z terenu gminy Kowala. Uczestników wraz z opiekunami przywitała Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej w Kowali – Stępocinie Pani Małgorzata Konieczna przekazując głos Panu Wójtowi Dariuszowi Bulskiemu, który oficjalnie dokonał otwarcia turnieju. Po bardzo emocjonujących meczach zwyciężyła drużyna PSP w Kowali – Stępocinie.

Kolejne miejsca zajęły drużyny: PSP Parznice, PSP Młodocin Mniejszy, PSP Mazowszany, PSP Bardzice oraz PSP Kończyce Kolonia. Najlepszym zawodnikiem Turnieju został  Sujecki Filip z zespołu PSP w Kowali – Stępocinie. Najlepszym bramkarzem okazał się Błażej Mucha PSP w Młodocina Mniejszego. Królem strzelców został Damian Dujka z PSP w Parznicach, który zdobył 7 bramek. Wszystkie zespoły  otrzymały puchary, medale oraz piłki. Statuetki otrzymali:  najlepszy bramkarz, strzelec oraz zawodnik turnieju.