Dzień Tabliczki Mnożenia 2023

Z okazji XIII Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia w naszej szkole  odbył się krótki test ze znajomości tabliczki mnożenia dla klas 4-8. Od poniedziałku poprzedzającego akcję na korytarzu i sztalugach przy wejściu do szkoły rozwieszone zostały przykłady przypominające i utrwalające tabliczkę mnożenia.

Jest to już kolejna edycja Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia w naszej szkole, która cieszy się dużym zaangażowaniem wśród uczniów. 17 listopada uczniowie w ciągu określonego czasu musieli wykazać się znajomością zarówno mnożenia jak i dzielenia w zakresie 100.
Dzięki tej akcji odświeżyliśmy znajomość Tabliczki Mnożenia, dobrze się przy tym bawiąc. Do akcji przystąpili również nasze Panie Dyrektor: Małgorzata Konieczna i Iwona Więckowska oraz inni nauczyciele.
Uczniowie, którzy wykonali wszystkie przykłady poprawnie otrzymali Certyfikat Mistrza Tabliczki Mnożenia, ocenę z matematyki i słodki upominek.
Wszystkim zwycięzcom gratulujemy.
Nauczyciele matematyki A. Gaca, M. Gajda, K. Śliwa


Wróć
    cbk (2)