Projekt Edukacyjnym BohaterON w naszej szkole

Z przyjemnością informujemy, że nasza szkoła w tym roku szkolnym również została zakwalifikowana do udziału w Projekcie Edukacyjnym BohaterON w Twojej szkole 2023.
Realizacja tego przedsięwzięcia  będzie polegała na przeprowadzeniu przez nauczycieli  zajęć we wszystkich klasach w naszej placówce.

Mamy dostęp do materiałów edukacyjnych dla każdego poziomu nauczania. Scenariusz zajęć, którego podstawę stanowi ebook, audiobook lub animacja możemy realizować na lekcji historii, w ramach godziny wychowawczej bądź pozalekcyjnych spotkań z uczniami.
Ponadto Każdy uczestnik projektu może  na portalu https://liblink.pl/bkLw88u7ed  dokonać wpisu symbolizującego dowód uznania, pamięci i dumy z Powstańców Warszawskich. Każdy wpis to znacznik na mapie Polski. Czy znajdzie się tam Kowala-Stępocina? Można dodać zdjęcie, grafikę lub rysunek albo nagrać film, w którym podziękujecie, wyrazicie  uznanie, czy refleksję na temat uczestników i wydarzeń, które miały miejsce w polskiej historii 79 lat temu.

Koordynatorem tego projektu w klasach 1-3 jest Pani Wiesława Rzepecka, a w klasach 4-8 – Elżbieta Tyczyńska- Zygarek.


Wróć
    cbk (2)