Nowa sala terapeutyczna dla uczniów dzięki Fundacji Leroy Merlin.

W dniu 31.08.2023r. nastąpiło oficjalne otwarcie sali terapeutycznej.

Leroy Merlin Polska to nie tylko sieć sklepów z materiałami dla domu i ogrodu, ale także dobry sąsiad służący rozwojowi lokalnych społeczności. Od niedawna to również Przyjaciel Publicznej Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Kowali-Stępocinie.

W naszej szkole zostały wykonane prace remontowe dawnego archiwum, które możliwe było dzięki grantowi pozyskanemu z Fundacji Leroy Merlin Polska.

Chcielibyśmy podziękować Panu Łukaszowi Podrygale, który we współpracy z panią wicedyrektor Iwoną Więckowską napisali projekt pozwalający na otrzymanie grantu z FUNDACJI LEROY MERLIN w wysokości 12000 zł.

Szczególne podziękowania kierujemy dla p. Tomasza Baczkowskiego oraz p. Marty Gliwickiej – Wojciechowskiej.

Pracownicy, wolontariusze sklepu Leroy Merlin, bez których nie udało by się osiągnąć tak pięknego miejsca:  pan Marcin Frąk, pan Kamil Grzelka,  pani Karolina Nogaj, pan Jakub Ostatek, pan Łukasz Podrygała, pan Jakub Rolka, pan Sebastian Sowa, pan Bartek Szewczyk, pani Magdalena Szymańczyk, pan Łukasz Woźniak, pani Elżbieta Zarębska,  oraz  wolontariusze z ramienia szkoły pani Iwona Więckowska, pani Agnieszka Brola, pani Anna Kowalczyk, pana Roberta Głowackiego.

Efekt końcowy przeszedł najśmielsze oczekiwania i wygląda fantastycznie.

Jeszcze raz ogromne podziękowania kierujemy do wszystkich wolontariuszy, którzy wzięli czynny udział w pracach  remontowych sali terapeutycznej w ramach realizacji grantu  FUNDACJI LEROY MERLIN.

Dziękujemy również za przekazanie dekoracji do nowo powstałej sali terapeutycznej pani Jadwidze Frąk. Dziękujemy również panu Mateuszowi Tuzinkowi (firmie MEBLOMAT zakład tapicerski Skaryszew)  za wykonanie i ofiarowanie pięknego fotela wraz z poduszkami dekoracyjnymi.

Dziękujemy za okazane serce na rzecz uczniów z naszej szkoły!

 

 


Wróć
    cbk (2)