Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023 klas młodszych.

Po miesiącach wytężonej pracy, 22 czerwca 2023 roku nadszedł czas na upragniony wypoczynek. O godzinie 9.00 na sali gimnastycznej Publicznej Szkoły Podstawowej  im. Janusza Korczaka w Kowali-Stępocinie odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego2022/2023 dla klas młodszych.

Na początku Pani Dyrektor Małgorzata Konieczna przywitała uczniów, rodziców, nauczycieli, pracowników szkoły oraz zaproszonych gości.

Pani Dyrektor pożegnała odchodzącą na emeryturę nauczycielkę: Panią Alicję Krakowiak. Dyrektor szkoły w imieniu własnym, wszystkich pracowników szkoły, ze wzruszeniem w głosie podziękowała za wieloletnią pracę, zaangażowanie i profesjonalizm  odchodzącym  na zasłużoną emeryturę koleżankom.

Niezwykle miłym akcentem wieńczącym uroczystości zakończenia roku szkolnego był polonez oraz piosenka w języku angielskim w wykonaniu uczniów klas drugich.

Momentem długo wyczekiwanym przez uczniów było wręczenie przez Panią Dyrektor i Wychowawców nagród za wysokie wyniki w nauce, stuprocentową frekwencję  i sukcesy osiągnięte w konkursach.  Podziękowania również zostały złożone rodzicom, którzy aktywnie działali na rzecz szkoły.

Po spotkaniu ogólnym, uczniowie poszczególnych klas udali się wraz z wychowawcami do sal lekcyjnych, by we własnym gronie dokonać refleksji nad minionymi  miesiącami oraz podzielić się wakacyjnymi planami.

 


Wróć