SPOTKANIE EDUKACYJNO -PROFILAKTYCZNE

W trosce o bezpieczeństwo uczniów naszej szkoły, dnia 06.02.2023r. odbył się spotkanie  EDUKACYJNO – PROFILAKTYCZNE dla uczniów oddziałów 0-VIII z przedstawicielami POLICJI w Kowali-Stępocinie, które dotyczyło bezpieczeństwa podczas FERII ZIMOWYCH 2023. Uczniowie  poprzez wiersze, piosenki i zasady przypomnieli najważniejsze zasady obowiązujące podczas bezpiecznych ferii.  Następnie starszy aspirant Pan Paweł Zięba i starsza posterunkowa Pani Karolina Wężykowska radzili i ostrzegali jak należy zachować się
w trakcie wspólnych zabaw na podwórku czy lodowisku oraz bezpiecznie poruszać się na drodze z elementami odblaskowymi. Duży nacisk kładziony był również na budowę poczucia odpowiedzialności młodego człowieka za jego samego, jak również rówieśnika.

Ponadto poruszane były tematy dotyczące cyberbezpieczeństwa i działań profilaktycznych związanych z Internetem.  Bardzo dziękujemy przedstawicielom Policji
w Kowali – Stępocinie za poświęcony czas naszej szkole i udzielenie cennych informacji.
 

 


Wróć
    cbk (2)