Świąteczny kiermasz

Na tydzień przed Świętami Bożego Narodzenia w naszej szkole odbył się po raz kolejny kiermasz ozdób świątecznych, który jest już naszą szkolną tradycją. Przygotowany został przez wolontariuszy ze Szkolnego Koła Caritas pod opieką siostry Barbary Musiał. 

Na stoiskach przygotowanych na szkolnym korytarzu znalazły się własnoręcznie wykonane bożonarodzeniowe dekoracje, m.in. choinki z szyszek, makaronu, wspaniałe stroiki, bombki, aniołki i inne ozdoby. Kupujących  wabił zapach świeżego igliwia oraz barwne, pomysłowo wykonane świąteczne świecidełka. Kiermasz wzbudził ogromne zainteresowanie. Wolontariuszom udało nam się zebrać pokaźną kwotę, która zostanie przeznaczona na cele charytatywne.

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom biorącym udział w świątecznym kiermaszu, zarówno organizatorom jak i kupującym.

 

 

 


Wróć
    cbk (2)