Egzamin ósmoklasisty już za nami!

W dniach 24-26 maja 2022 r. w całej Polsce przeprowadzony został egzamin ósmoklasisty, do którego przystąpiło 61 uczniów PSP im. Janusza Korczaka w Kowali-Stępocinie.

 

Przez trzy dni egzaminów ósmoklasiści wykazywali się swoją wiedzą zdobytą w czasie nauki w szkole podstawowej. Pierwszego dnia zmierzyli się z pytaniami z języka polskiego, drugiego – z matematyki, a w ostatnim dniu odpowiadali na zadania z zakresu języka angielskiego.

I tym razem, egzamin ósmoklasisty przebiegał u nas bez zakłóceń, zaś  uczniowie jak i członkowie zespołów nadzorujących poradzili sobie znakomicie z postawionymi przed nimi wymaganiami.

 

Wyniki tegorocznego egzaminu ósmoklasisty będą znane 1 lipca 2022 r. i udostępnione dla uczniów na platformie edukacyjnej https://wyniki.edu.pl/. W najbliższych dniach przekazane zostaną kody i hasła, by każdy ósmoklasista mógł sam sprawdzić swoje wyniki właśnie 01.07.2022, bo zaświadczenia o wynikach będą wydawane uczniom dopiero 8 lipca br.

 

Oby egzamin, który z jednej strony zamyka pewien bezpieczny czas spędzony w oswojonych przestrzeniach szkoły podstawowej, otworzył przed każdym z naszych tegorocznych absolwentów, drzwi do przyszłości w wymarzonej szkole.

 

Dyrekcja PSP w Kowali-Stępocinie


Wróć
    cbk (2)