VII Gala Prymusa Gminy Kowala 2020/2021

I tak zbliżamy się do końca roku szkolnego, a wraz z nim czas na wielkie podsumowanie. Takim jest Gala Prymusa Gminy Kowala, która odbyła się w czerwcu 2021. Była to już VII edycja, podczas której  najlepsi absolwenci gminy zostali uhonorowani statuetkami.  Naszą szkołę reprezentowała uczennica klasy 8b – Kamila Woźniak.

Zaszczytny tytuł Prymus Gminy Kamila uzyskała nie tylko za wysokie wyniki  ,  w nauce – średnia 5, 3 z ośmiu semestrów. Jest ona także laureatką licznych konkursów plastycznych i matematycznych. Z wielkim zaangażowaniem uczestniczyła też w życiu,  biorąc  udział w licznych projektach i innych przedsięwzięciach. Między innymi jest autorką ciekawego reportażu czasu kwarantanny czy komiksu wykorzystanego w wirtualnej akademii  z okazji Dnia Edukacji Narodowej. O tych i innych sukcesach  Kamili opowiedziała zebranym na Gali Prymusa wychowawczyni w czasie prezentacji laureatów. Kamili i jej rodzicom składamy serdeczne gratulacje!

Tegoroczną Galę Prymusa Gminy uświetnił gość specjalny ks. Dariusz Kowalczyk– Prezes Zarządu Fundacji Episkopatu Polski Dzieło Nowego Tysiąclecia, który podzielił się wspomnieniami z czasów szkolnych. Uroczystość wzbogaciły wokalno – taneczne występy uczniów gospodarza tegorocznej Gali Prymusa Gminy  – PSP w Mazowszanach.


Wróć
    cbk (2)