Zdalna pomoc psychologiczno- pedagogiczna w nowej odsłonie

W odpowiedzi na wiele pytań i obaw, jakie zrodziły zdalne nauczanie, izolacja i brak możliwości korzystania z dotychczasowego sposobu spędzania czasu, szkolny pedagog i psycholog postanowili otworzyć  WIRTUALNY GABINET POMOCY PSYCHOLOGICZNO –PEDAGOGICZNEJ. Na specjalnie w tym celu stworzonej stronie oferują  „wirtualną pomoc”  w zrozumieniu i rozwiązywaniu problemów, jakie obecne są w życiu młodzieży,  ich rodziców,  a także nauczycieli. Zamieszczane tam będą sukcesywnie materiały, przydatne linki, filmiki związane z bieżącą tematyką pedagogiczną i aktualnymi problemami.

Zapraszamy do odwiedzenia wirtualnego gabinetu naszych szkolnych specjalistów pod adresem: https://padlet.com/psychologszkolnykowala/227fi7j6ihoscx7q.

Link znajdziecie także w zakładce POMOC PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNA/WIRTUALNY GABINET PPP

Obecnej sytuacji w szczególny sposób towarzyszy napięcie, nadmiar negatywnych bodźców, lęk o przyszłość, zdrowie najbliższych, nas samych. Ta sytuacja staje się źródłem wielu problemów, zwłaszcza ludzi młodych, którzy zamknięci w czterech ścianach, wyrwani z rówieśniczej grupy i posadzeni przez ekranami monitorów nie zawsze potrafią sprostać tym niecodziennym okolicznościom. Jeżeli coś Was specjalnie interesuje, o czymś chcecie porozmawiać lub przeczytać, potrzebujecie materiałów wspierających lub szukacie odpowiedzi na nurtujące pytania, napiszcie o tym do pedagoga lub psychologa przez dziennik Librus.  Nasi specjaliści czekają na Wasze sugestie na temat zagadnień, jakie warto poruszyć.

Jeżeli potrzebujecie rozmowy i fachowej pomocy, porady lub wsparcia psychologiczno-pedagogiczne, to psycholog i pedagog szkolny czekają na Was od poniedziałku do piątku w szkole. Możecie umówić się na spotkanie telefonicznie lub przez dziennik Librus.


Wróć
    cbk (2)