Boże Narodzenie konkursowo…

Tradycją w naszej szkole jest organizowanie konkursów świątecznych z okazji Bożego Narodzenia. W tym roku nie będzie wprawdzie jasełek, ale siostry katechetki zaproponowały naszym uczniom kilka konkursów bożonarodzeniowych. Wielu uczniów chętnie wzięło w nich udział, wykazując się kreatywności, pomysłowością i talentami. Mamy co podziwiać! Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie w podtrzymywaniu narodowych i szkolnych tradycji i gratulujemy talentów. 

Organizatorki wyróżniły 5 szopek. Pierwsze miejsce przyznane zostało pracom: Jadwigi Stadryniak (2b) i   Aleksandra Tuzimek (2b). Drugie miejsce otrzymały szopki Mai Choinackiej (7a)i Aleksandry Siary (7b). Trzecie miejsce zajęła praca Zuzanny Mazurek (5a).

W konkursie na strój jasełkowy wyróżniono kreacje przygotowaną przez Jadwigę Stadryniak (2b).

Gratulujemy każdej osobie, która wzięła udział w konkursie. Życzymy radosnego Bożego Narodzenia!

rbt

 

 


Wróć
    cbk (2)