KIERMASZ BOŻONARODZENIOWY

„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.” mówił Św. Jan Paweł II.  Warto o tych słowach pamiętać, gdy zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. Jest  to najbardziej oczekiwany czas w roku, pełen bliskości, rodzinnych i radosnych spotkań. Na ten moment najbardziej czekają najmłodsi, którzy z niecierpliwością wypatrują Świętego Mikołaja. Żeby dla wszystkich był to czas doświadczenia dobra, chcemy w tym czasie świadczyć dobro, dzieląc  się z potrzebującymi z naszego otoczenia. Dlatego zapraszamy do wzięcia udziału w szkolnej akcji świątecznej pomocy dzieciom.

Jak można się do niej włączyć ? Przeczytaj …⇓

Wystarczy wziąć udział w przygotowaniu świątecznego E –  kiermaszu albo  zakupić  KARTKĘ czy STROIK ŚWIĄTECZNY wykonane przez naszych uczniów. Osoby, które chcą pomóc w przygotowaniu kiermaszu,  dostarczają kartki i stroiki  do szkoły do dnia 5 grudnia  2020r.  Przygotowane ozdoby będzie można obejrzeć na szkolnym Facebooku.

Gorąco zachęcamy do uczestnictwa w Kiermaszu Świątecznym.

Ruszamy już 10 grudnia 2020r.

Uzyskane środki zostaną przeznaczone na zakup świątecznych paczek dla najbardziej potrzebujących.

Kiermasz obywa się bez udziału wolontariuszy. Każdy, kto zechce, może zakupić stroik lub kartki, które będą wyłożone holu hali sportowej w godzinach pracy szkoły. Za wybrane rzeczy płacimy, wrzucając datki do puszki. Liczymy, jak zawsze, na hojne wsparcie naszej inicjatywy  i serdecznie DZIĘKUJEMY za każdą nawet najdrobniejszą wpłatę!

 


Wróć
    cbk (2)