Ten dziwny nowy rok szkolny… Zaczynamy!

Pomimo obaw i niepewności wróciliśmy do nauki w murach naszej szkoły. 1 września rozpoczęliśmy  nowy rok szkolny. Nie był to początek taki jak zwykle. Inauguracja odbyła się bez wspólnego uroczystego apelu z udziałem pocztu sztandarowego i licznych gości. Dla zachowania wymaganych odległości i porządku zorganizowano trzy osobne spotkania na hali sportowej. Ich nieodłącznymi elementami były maseczki, przyłbice i obowiązkowa dezynfekcja rąk. Tym razem rodzicom nie wolno było wejść do szkoły i odprowadzić swoich pociech do klas. Wyjątkiem była obecność rodziców na spotkaniu dyrekcji szkoły z klasami pierwszymi i „zerówką”. Przekazywanie rodzicom niezbędnych informacji, instrukcji związanych z początkiem roku będzie miało miejsce na spotkaniach z wychowawcami już 3 i 4 września 2020 r. Zmienią się nieco zasady naszej pracy. Procedury bezpieczeństwa będą nam towarzyszyć na każdym kroku, będziemy o nich wciąż przypominać ze względu na nasze wspólne dobro. Wszyscy mamy jednak nadzieję, że mimo trudnej sytuacji, w jakiej znaleźliśmy się, będzie to czas wytężonej nauki i poszukiwań, ciekawych doświadczeń, zdobywania nowych umiejętności oraz rozwijania zainteresowań. Przed mani rok pełen niełatwych wyzwań, którym musimy stawić wspólnie. Ufamy, że nasi uczniowie, po okresie wakacyjnego wypoczynku, z zapałem przystąpią do pracy  i wykorzystają wszystkie szanse, jakie zostaną w tym roku stworzone w naszej szkole.  Życzymy nam wszystkim powodzenia w nowym roku szkolnym 2020/2021.


Wróć
    cbk (2)     ws_certyfikat_A4_2013_2014_10100127