Brawo Magda!

Prawie pół roku 13-stka naszych ósmoklasistów realizowała zadania w ramach projektu „Ferie z ekonomią 3”. Ostatnim etapem był konkurs Wiedzy Ekonomiczno- Finansowej.  Razem z 138 uczniami ze szkół z całej Polski wzięła w nim udział drużyna z naszej szkoły. Test wiedzy składał się z 25 losowo wybranych pytań jednokrotnego i wielokrotnego wyboru, z pytań otwartych i opisowych, pytań prawda-fałsz oraz pytań przeciągnij-upuść, wybieranych z banku pytań. Test był przeprowadzony drogą elektroniczną. Na jego rozwiązanie każdy uczeń miał 18 minut.. Każda poprawna odpowiedź była punktowana. Miło nam poinformować, że sukces w indywidualnym konkursie indywidualnym i tytuł laureata przypadł naszej uczennicy Magdalenie Szydłowskiej z klasy 8a.
Magda zajęła 14 miejsce i  jest jednym z 20 laureatów ostatniego etapu projektu Ferie z Ekonomią 3, którym był konkurs wiedzy biznesowo -ekonomicznej.  Gratulujemy Magdzie odwagi. Dziękujemy za poświęcony czas na przygotowanie się do testu wiedzy i zmierzenie się z pytaniami z zakresu ekonomii i finansów, które nie były łatwe, bo wymagały wiedzy nie tylko teoretycznej, ale także praktycznej. Nagrodą dla Magdy , oprócz niewątpliwej satysfakcji,  jest tablet, który dotrze do naszej szkoły już wkrótce. Na pewno pomoże jej w dalszych karierze szkolnej.
Gratulujemy także wytrwałości i kreatywności  pozostałym członkom drużyny, którzy w trudnych warunkach zmagania się rzeczywistością pracy online wykonali wszystkie zadania projektu i dobrnęli do ostatniego etapu. Nie byłoby to możliwe bez wsparcia opiekuna projektu p. Elżbiety Tyczyńskiej -Zygarek, która systematycznie i z ogromnym zaangażowaniem mobilizowała  i wspierała swoich podopiecznych. Magdzie, szkolnej grupie projektowej i opiekunce gratulujemy.


Wróć
    cbk (2)