Do kreatywnych zadań! Start!

Na naszej stronie internetowej uruchamiamy dwie nowe zakładki. Jedna Galeriatanna  poświęcona będzie twórczości uczniów z okresu nauki zdalnej.  Zachęcamy nauczycieli, uczniów i rodziców do przesyłania zdjęć  wykonanych prac na e-mail: jkutkowska61@gmail.com.pl lub sylwia.bil@o2.pl

Druga zakładka to wideo-galeria konkursu fotograficzno –medialnego: siedzewdomu -nienudzesie.  Poprzez przysłane zdjęcia i nagrane filmiki chcemy pokazać innym, co można zrobić,  aby izolacja i nauka on-line nie były nudne. Na pewno macie wiele ciekawych i kreatywnych pomysłów na wykorzystanie czasu spędzonego we własnym domu. Pokażcie to, wysyłając zdjęcie lub nagrany krótki film (do 2 min.). Filmiki mogą nagrywać uczniowie i rodzice. Czekamy na Wasze propozycje, wyślijcie nam  – oczywiście obowiązkowo za  zgodą rodziców – zdjęcie/film na e-mail: jkutkowska@o2.pl lub sylwia.bil@o2.pl . Najciekawsze materiały zostaną nagrodzone.

Kończy się drugi tydzień nauki zdalnej. W trosce o bezpieczeństwo nas wszystkich podjęto decyzję,   by w czasie pandemii koronawirusa, zostać w domu.  Uczniowie pracują  z nauczycielami on-line. Rodzicom doszły dodatkowe obowiązki kontrolowania domowej nauki dzieci oraz zorganizowania im  czasu  wolnego i „zabicia nudy”, co może wcale nie być tak proste.  Ich aktywność została bowiem znacznie ograniczona poprzez unikanie kontaktu z rówieśnikami oraz zaprzestania zabaw w miejscach publicznych. Ten okres wcale nie musi być jednak ani nudny, ani nerwowy. Możemy w tym czasie dzieciom i młodzieży dać szansę na wykazanie się pomysłowością i kreatywnością. Dlatego proponujemy naszym uczniom udział w tworzeniu niecodziennego reportażu z czasu kwarantanny.

Pamiętajcie! Wysyłając nam zdjęcie lub filmik  wyrażacie zgodę na jego publikację na naszej stronie. Ze względów bezpieczeństwa nie jesteśmy w stanie zebrać od wszystkich pisemnych zgód związanych z RODO. Dlatego starajmy się dokumentować nasze działania, a nie osoby. Unikajmy pokazywania wizerunków naszych oraz innych osób!!!

Życzymy zdrowia i zachęcamy mimo wszystko do kreatywnego spędzania tego trudnego czasu.

KRÓTKI REGULAMIN KONKURSU


Wróć
    cbk (2)     ws_certyfikat_A4_2013_2014_10100127