Kiermasz świąteczny

Na tydzień przed Świętami Bożego Narodzenia w naszej szkole odbył się po raz kolejny kiermasz ozdób świątecznych przygotowany przez wolontariuszy ze Szkolnego Koła Caritas wspieranego przez Koło Małego Wolontariusza. Kiermasz bożonarodzeniowy stał się już naszą szkolną  tradycją. Na stoiskach  przygotowanych na szkolnym korytarzu znalazły się własnoręcznie wykonane bożonarodzeniowe dekoracje, m.in. choinki z szyszek, makaronu, wspaniałe stroiki, bombki, aniołki i inne ozdoby. Kupujących  wabił zapach świeżego igliwia oraz barwne i pomysłowe  świąteczne świecidełka. Kiermasz wzbudził ogromne zainteresowanie wśród pracowników, rodziców i dzieci.  Już pierwszego dnia sprzedano wiele prac. Wolontariuszom udało nam się zebrać pokaźną kwotę, która zostanie przeznaczona na cele charytatywne.  Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom biorącym udział w świątecznym kiermaszu, zarówno organizatorom jak i kupującym.


Wróć
    cbk (2)     ws_certyfikat_A4_2013_2014_10100127