Naszym wyjątkowym Mamom – wyjątkowe podziękowania…

Dziś  26 maja obchodzimy szczególne święto – Dzień Mamy celebrowane w Polsce od 1914roku.  To krótkie słowo „mama” kryje w sobie wiele treści. Z nim związane są pierwsze  wspomnienia z dzieciństwa, pierwsze radości, troski, marzenia, tęsknoty. W tym dniu nasze Mamy obdarzamy szczególnymi dowodami wdzięczności i z  tej pięknej  i radosnej okazji pragniemy złożyć im najserdeczniejsze życzenia długich lat w zdrowiu, szczęścia i wszelkiej pomyślności, spełnienia najskrytszych pragnień, samych cudownych chwil w życiu i zawsze pociechy z dzieci.

Niestety, w maju tego roku, nie możemy spotkać się z naszymi mamami w szkole, ale o ich  święcie pamiętamy i pamiętają nasi uczniowie, którzy wykazali się wielką kreatywnością,  przygotowując dla swoich Mam  upominki.  Nie zapominamy także o Ojcach, którzy nieco później obchodzą swoje święto, dla nich także mamy niespodzianki od pełnych pomysłów dzieciaków.

Oto niektóre z nadesłanych prac – wszystkie zamieszczamy w naszej galerii z czasów kwarantanny → GALERIATANNA

 

Starsi uczniowie przygotowali filmiki z życzeniami.

 

Z języka angielskiego prace plastyczno – językowe : tradycyjne laurki, książeczki o Mamie, bukiety kwiatów czy plakaty na tablicę ścienną, oprócz tego, że są uczniowskimi dziełami sztuki, zawierają element w języku angielskim: opis Mamy, cytat, złota myśl, hasło związane z tym dniem lub po prostu krótkie, ciepłe życzenia – a wszystko to napisane w język angielskim. Pozostałe prace w Galeriatannie .

 

 

 

 

 

Kreatywności nie koniec – oto niektóre prace uczniów klas I – III z informatyki wykonane z okazji Święta Matki:


Wróć
    cbk (2)     ws_certyfikat_A4_2013_2014_10100127