Brawa dla Kamili…

Uczennica naszej szkoły Kamila Woźniak z klasy VIIb została w swojej kategorii laureatką II  etapu ogólnopolskiego konkursu plastycznego  „Odpoczywaj na wsi” oraz laureatką IV Edycji Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego pt.: „Jesienne klimaty”.

Pierwszy z nich zorganizowało Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi w ramach projektu „Odpoczywaj na Wsi”. Jego celem było promowanie wśród uczniów wypoczynku na polskiej wsi w szczególności z uwzględnieniem walorów naturalnych, dziedzictwa kulturowego i kulinarnego oraz różnorodności przyrodniczej obszarów wiejskich. Prace plastyczne oceniane były na trzech etapach i w trzech kategoriach wiekowych.

Organizator IV Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego  „Jesienne klimaty” Zespół Wolskich Placówek Edukacji Kulturalnej spośród 700 nadesłanych prac wyłonił i nagrodził 55, a wśród nich pracę uczennicy naszej szkoły Kamili Woźniak.


Wróć
    cbk (2)     ws_certyfikat_A4_2013_2014_10100127