Sukcesy szkolnych sportowców…

W dniu 18.10.2019r (piątek),w naszej szkole odbyły się gminne zawody sportowe w: mini piłce nożnej dziewcząt i chłopców. W zawodach tych wzięły udział szkoły z: Kończyc, Młodocina, Parznic, Bardzic i oczywiście z Kowali. Zarówno dziewczęta, jak i chłopcy reprezentujący naszą szkołę, nie dali szans swoim rówieśniczkom, zwyciężając w każdej konkurencji. Wygrana  w zawodach gminnych dała naszym uczniom awans do kolejnej rundy rozgrywek.

W dniu 21.10.2019r (poniedziałek) w miejscowości Wrzos drużyna dziewcząt  wzięła udział w międzygminnych rozgrywkach w mini piłce nożnej w kategorii klas 7 i 8. Nasz zespół zajął tam 1 miejsce, a tym samym awansował do powiatowej rundy zmagań, które miały miejsce 22.10.2019r (wtorek) w Iłży. Tam dziewczęta  zajęły 2 miejsce, co przy takiej intensywności rozgrywek jest super wynikiem. Dziękujemy naszym zawodniczkom za wielką ambicję, zaangażowanie i wytrwałość. Również chłopcy wygrali na szczeblu gminnym i czeka ich dalsza walka w zawodach międzygminnych. Opiekunami na tych zawodach byli nauczyciele wychowania-fizycznego naszej szkoły: Artur Bielecki i Artur Kupiec. Przed nami kolejne gminne zawody. Już w pierwszym tygodniu listopada w naszej szkole zostaną rozegrane gminne zawody w mini piłce koszykowej dziewcząt i chłopców oraz międzygminne zawody w mini piłce ręcznej dziewcząt i chłopców, na które serdecznie zapraszamy.


Wróć

cbk (2)

 

ws_certyfikat_A4_2013_2014_10100127