Gala Oskarów z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej popularnie zwany Dniem Nauczyciela to okazja do podziękowania pedagogom i pracownikom oświaty za ich codzienne starania i trud.  Uczniowie, jak co roku, prześcigają się w pomysłach na uczczenie tego święta. Jednak tegoroczne obchody Dnia Nauczyciela w naszej szkole przejdą do historii.

11 października 2019r. nauczyciele, pracownicy obsługi  i goście z okazji Dnia Edukacji Narodowej zostali zaproszeni na uroczystą Galę Rozdania Oskarów, uświetnioną występami światowej sławy wokalistów, tancerzy i recytatorów. Uroczystość wspaniale  i z ogromną elegancją  poprowadzili Bartek Woźniak z kl. 7a oraz Michalina Błeszyńska z kl. 8b. Oscary rozdano w 14 kategoriach, w których zwycięzców wytypowała po długiej i burzliwej debacie Szkolna Kapituła.

W tym ważnym dniu każdy nauczyciel był gwiazdą i mógł przejść się po czerwonym dywanie, aby odebrać złotą statuetkę za wybitne osiągnięcia w pracy zawodowej.  Jako pierwsze wyróżnienia odebrały Małgorzata Konieczna  i Joanna Kutkowska – dyrekcja szkoły, nagrodzone magicznym  Oskarem w kategorii Organizator Życia Szkolnego za przyjazną uczniowi organizację życia szkoły.  Posiadaczkami Oskara w kategorii Nauczyciel Urodzony pod Szczęśliwą Gwiazdą zostały panie z oddziałów przedszkolnych, natomiast panie z nauczania początkowego uhonorowane zostały Oskarem  – Nauczyciel o Złotym Sercu.  Oskarowe statuetki  w kategoriach, takich jak: Nauczycielka Ekologiczna  Jedynkowiec Roku, Strażniczka Poprawnej Polszczyzny, Propagator Przeszłości, Debiut Roku, Talent Wszechstronny, Pogromca Wirusów, Propagator Zdrowia i Urody czy Urokliwy Zakątek powędrowały do innych  wspaniałych nauczycieli naszej szkoły. Kapituła przyznała także nagrody specjalne. Oskara Supermen z Naszych Snów za urok osobisty i elegancję otrzymał Wójt Gminy Kowala Dariusz Bulski. Oskara Honorowego za przychylność uczniom i nauczycielom odebrała Małgorzata Brola, Kierownik referatu oświaty, kultury i sportu.

Galę rozdania Oskarów uświetnił występ światowej sławy wokalistów, takich jak: Lady Gaga (Gabriela Łyżwińska z kl. 6c, Shawn Mendes & Camilla Cabello (Bartek Woźniak kl. 7a i Ania Stępień z kl. 6c, Cleo ( Maja Kozlowska z kl. 7b), Rihanna (Kinga Matysiak z kl. 8b), Shakira (Roksana Piatek z kl. 8b), Anne Marie (Maja Nogaj z kl. 8b). Hitem Oskarowej gali okazał się zespół muzyczny Daj to Głośniej w piosence „Mama ostrzegała” (Edyta Bąk z kl. 8a i Gabriela Grymula z kl 7b) oraz solowy występ taneczny Matta Steffanina (Bartek Błędowski z kl. 4b), a także światowej sławy tancerek z kl. 4a oraz 6b.

Gratulujemy wszystkim nagrodzonym i życzymy samych  sukcesów i satysfakcji  w pracy zawodowej. A  p. Marcie Myśliwiec i p. Marzenie Moldze –  autorkom pomysłu i opiekunkom uczniów oraz wszystkim wykonawcom składamy serdeczne podziękowania.


Wróć

cbk (2)

 

ws_certyfikat_A4_2013_2014_10100127