Judocy i gimnastyczki z Kowali zostali docenieni!

Już po raz kolejny rozstrzygnięto doroczny konkurs organizowany przez Starostwo Powiatowe w Radomiu mający na celu wyłonienie najlepszych sportowców, trenerów i działaczy z  13 gmin powiatu radomskiego. Miło nam poinformować, że wśród nominowanych znaleźli się uczniowie naszej szkoły: Brajan Leśniewski, Zuzanna Bieniek i  Martyna Gomuła. Ostatecznie nagrody dla najlepszych sportowców naszej gminy otrzymali Klaudia Chobot i Brajan Leśniewski. Oboje związani z  JUDO Kowala i nasza szkołą (Klaudia jest jej absolwentka, a Brajan uczniem klasy VIII). Nagrodę dla najlepszego trenera z terenu naszej gminy otrzymała pani Anna Stawczyk z Gimnastycznego Klubu Sportowego „QUICK FLIK” 

Na Gali Mistrzów Sportu Powiatu Radomskiego 8 maca 2019roku, w obecności parlamentarzystów,  władz Powiatu na czele ze Starostą Radomskim Waldemarem Trelką, przedstawicieli samorządu gminy Kowala oraz gościa honorowego Artura Partyki mistrza i wicemistrza olimpijskiego w skoku wzwyż, Klaudia Chobot i Brajan Leśniewski odebrali dyplomy i statuetki. (Niestety, Klaudia Chobot nie mogła odebrać nagrody osobiście, ponieważ obecnie przebywa w Chorwacji na Pucharze Europy Juniorów Młodszych.) Organizatorzy gali przygotowali także nagrody pieniężne i rzeczowe. Jak zwykle uhonorowano też trenerów i działaczy, a wśród nich panią Annę Stawczyk założycielkę i trenerkę Gimnastycznego Klubu Sportowego „QUICK FLIK” Kowala. Jej podopieczne  w minionym roku, na zawodach rangi ogólnopolskiej, wywalczyły 9 złotych, 6 srebrnych i 8 brązowych medali. Wszystkim nominowanym, a w szczególności nagrodzonym gorąco gratulujemy i oczekujemy kolejnych sukcesów sportowych!


Wróć

cbk (2)

 

ws_certyfikat_A4_2013_2014_10100127