Czas na bale w karnawale…

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, bo to czas na organizowanie hucznych zabaw! Taka właśnie impreza jak co roku odbyła się w naszej szkole 24 stycznia 2019r. Jest atrakcją bardzo lubianą  przez dzieci i młodzież, dostarczającą im wielu niezapomnianych przeżyć i radości. Tego dnia sala gimnastyczna zamieniła się w salę balową za sprawą kolorowych balonów, serpentyn z bibuły i papierowych elementów ozdobnych przygotowanych specjalnie na tę okazję. Uczniowie klas młodszych i dzieci z oddziału przedszkolnego przybyli w pięknych przebraniach. Na balu nie brakowało bohaterów kreskówek i filmów, księżniczek, pielęgniarek i wróżek. Po sali przemykali również policjanci, żołnierze, rycerze, lekarze, strażacy, supermani i Batmani.  Niektórzy uczniowie ukryli swoje twarze pod maskami, przez co byli nie do poznania.  Budzili podziw, a niekiedy nawet przerażenie. Zabawę prowadzili animatorzy. W trakcie balu była również przerwa na poczęstunek i złapanie oddechu pomiędzy kolejnymi hitami muzycznymi.  Wszystkim dopisywały humory i  bawili się znakomicie.

Po ciężkiej pracy w I semestrze uczniowie klas starszych także zasłużyli na odpoczynek oraz dobrą rozrywkę w postaci balu karnawałowego, który odbyła się w godzinach popołudniowych. Sala gimnastyczna, przyozdobiona kolorowymi balonami, robiła duże wrażenie. Tym razem zabawę poprowadził didżej. Nie zabrakło konkursów muzycznych, tanecznych i sprawnościowych za które uczestnicy otrzymywali drobne upominki. Uczniowie, zwłaszcza pod koniec dyskoteki, tańczyli do utraty tchu, by nie zmarnować szansy na karnawałowe szaleństwo w gronie przyjaciół! Jedną z atrakcji zabawy  był wybór królowej i króla balu.  Wszystkim uczestnikom balu dopisywał dobry humor. Radości i uśmiechu nie było końca. Dzięki niezawodnym rodzicom na szkolnym balu karnawałowym znalazł się też czas na odpoczynek, by zregenerować siły i zjeść małe co nieco.

Chociaż wszyscy uczestnicy doskonale się bawili, zarówno starsi jak i młodsi, a humor wszystkim dopisywał, to wesołej zabawy nastał kres. A kolejny karnawał ponownie za rok! Wszystkich amatorów szkolnych zabaw, a zwłaszcza szkolnych bali karnawałowych, zapraszamy więc za  rok.


Wróć

cbk (2)

 

ws_certyfikat_A4_2013_2014_10100127