Spotkanie autorskie z Agnieszką Frączek.

5 grudnia 2018 r. w naszej szkole odbyło się spotkanie z panią Agnieszką Frączek autorką wielu książek dla dzieci. W swoich utworach pisarka zachęca dzieci do nauki języka oraz odkrywa przed nimi jego fascynujące tajemnice. Na swoim koncie posiada takie książki, jak „Kanapka i innych wierszy kapka”, „Za płotem z ostów”, „Jedna literka, a zmiana wielka”, „O rany Julek. O tym, jak Julian Tuwim został poetą” i wiele innych. Prywatnie leksykograf, doktor habilitowany językoznawstwa, germanistka i wielka miłośniczka kotów.

Podczas wizyty w naszej szkole p. Agnieszka Fraczek opowiedziała o warsztacie pisarskim i inspiracjach swoich książek. Zaprezentowała także młodym czytelnikom kilka swoich wierszy. Uczniowie klas I – III i dzieci z oddziału przedszkolnego z zainteresowaniem wysłuchali opowieści pisarki. Spotkanie przebiegło w miłej atmosferze a humor zawarty w wierszach autorki rozbawił wszystkich zebranych. Po spotkaniu pisarka cierpliwie odpowiedziała na mnóstwo pytań, które zadawali młodzi czytelnicy.


Wróć

cbk (2)

 

ws_certyfikat_A4_2013_2014_10100127