3 miejsce dziewcząt w powiecie…

Czas na kolejną odsłonę zmagań naszej szkolnej drużyny dziewcząt w mini piłce nożnej. W dniu 16.10.2018r w Jedlińsku odbyły się zawody sportowe w tej kategorii na szczeblu powiatowym. Nasz dziewczęcy team wywalczył w tych rozgrywkach 3 miejsce. Naszą szkołę reprezentowały: Edyta Bąk, Zuzanna Bieniek, Michalina Błeszyńska, Katarzyna Błach, Paulina Chełmińska, Aleksandra Kozłowska, Ola i Martyna Gomuła. Opiekunem zespołu był Artur Kupiec.

Nasze dziewczęta, żeby zagrać na tym etapie rozgrywek musiały ograć swoje rówieśniczki z gminy i wygrać na poziomie międzygminnym.  Zajęcie 3 miejsca w powiecie jest ogromnym sukcesem naszych zawodniczek, dlatego że nasze dziewczęta na co dzień nie trenują  piłki nożnej, a ich przeciwniczki są zrzeszone w klubach sportowych. Gratulujemy drużynie i opiekunowi.

Wróć

cbk (2)

 

ws_certyfikat_A4_2013_2014_10100127