Pierwsze sukcesy sportowe…

Dobrze nowy rok szkolny zaczęła nasza szkolna drużyna dziewcząt, która w dniu 1.10. 2018. brała udział w gminnych zawody sportowych w mini piłce nożnej dziewcząt. Młode piłkarki z Kowali awansowały do rozgrywek międzygminnych w Przytyku. Zmagania drużyn szkolnych z terenu gminy miały miejsce w  PSP w Mazowszanach. Drużyna dziewcząt  w tych zawodach wygrała wszystkie swoje mecze i   tym samym zajęła I miejsce, pokonują PSP  w Młodocinie 3: 0, PSP w Kończycach 2 : 0 i PSP w Mazowszanach 2 : 0. Dziewczęta pokonały także 1:0 swoje starsze koleżanki z gimnazjum w Parznicach. Wszystkie zwycięstwa dały  drużynie awans do rozgrywek międzygminnych, które odbędą się 09.10 2018 w Przytyku.  Opiekunem naszego szkolnego teamu był Artur Kupiec.


Wróć

cbk (2)

 

ws_certyfikat_A4_2013_2014_10100127