Wakacje czas zacząć…

Oficjalnie 22 czerwca 2018r przygoda ze szkołą w roku szkolnym 2017/2018 dobiegła końca. Nadszedł najbardziej wyczekiwany dzień roku szkolnego. Mszą świętą w kościele pod wezwaniem św. Wojciecha rozpoczęła się oficjalnie uroczystość zakończenia roku szkolnego 2017/2018. Następnie uczniowie, rodzice i zaproszeni goście zgromadzili się na szkole, by ostatecznie zakończyć 10 miesięcy wytężonej pracy. Wszystkich w tym ostatnim dniu w szkole przywitała dyrektor Małgorzata Konieczna.  Po uroczystym wprowadzeniu pocztu sztandarowego i złożeniu kwiatów w kąciku patrona szkoły przyszedł czas na ślubowanie nowego samorządu uczniowskiego, a po nim na wręczenie przez dyrektor Małgorzatę Konieczną świadectw z wyróżnieniem i nagród dla tych, którzy w mijającym roku szkolnym odnieśli największe sukcesy. Najlepsi uczniowie otrzymali także stypendia za wyniki w nauce. Nagrody otrzymali również najlepsi sportowcy w szkole oraz uczniowie  ze 100 % frekwencją. Szczególne gratulacje odebrała uczennica klasy VIIb Martyna Gomuła, która w tym roku otrzymała tytuł Prymusa Gminy oraz Patrycja Fijałkowska z klasy Va, która za najlepsze wyniki otrzymała pamiątkową statuetkę Prymus Szkoły 2018. Dodatkowe nagrody dla najlepiej oszczędzających uczniów wręczyła opiekunka SKO. Dyrektor szkoły podziękowała wszystkim za pracę w mijającym roku szkolnym i pożegnała odchodząca z naszej szkoły do innej placówki siostrę Ignację Martę Tomczyk. Wyrazy wdzięczności za pracę w naszej placówce wyrazili także kwiatami uczniowie ze Szkolnego Koła Caritas, którego s. Ignacja była opiekunką. Po uroczystości na sali gimnastycznej uczniowie udali się do klas, gdzie wychowawcy rozdali świadectwa i pożegnali się z uczniami na dwa wakacyjne miesiące.

Dzień wcześniej 21.06.2018r w godzinach popołudniowych odbyło się zakończenie roku szkolnego klas młodszych. Dzieci z klas I – III odebrały na sali gimnastycznej nagrody – pamiątkowe książki z rąk dyrektora szkoły Małgorzaty Koniecznej, a w salach wychowawcy wręczyli świadectwa z oceną opisową.

Wszystkim uczniom gratulujemy sukcesów oraz życzymy wesołych, bezpiecznych i pełnych wrażeń wakacji, które w tym roku potrwają 73 dni! Pora schować plecaki i  odłożyć podręczniki. Zacznijmy cieszyć się wakacjami – czasem wypoczynku, wycieczek i wypraw w nieznane! Wykorzystajmy ten czas, aby we wrześniu powrócić do szkoły naładowani zapałem i energią do poznawania świata. Miłego odpoczynku i do zobaczenia po wakacjach!


Wróć

cbk (2)

 

ws_certyfikat_A4_2013_2014_10100127