Przedszkolaki na podium

Po raz osiemnasty dziesięcioosobowa drużyna z oddziału przedszkolnego z naszej szkoły wzięła udział  w Międzygminnej Olimpiadzie Przedszkolaków w Bardzicach .To ważne wydarzenie miało miejsce we wtorek 29.05.2018r.  Przedszkolaki dzielnie walczyły z drużynami z siedmiu oddziałów przedszkolnych szkół podstawowych. Nagrodą za sportowy wysiłek było pierwsze miejsce w tegorocznej olimpiadzie.

Po zaciętej i pełnej emocji walce naszym małym sportowcom udało się pokonać wszystkie drużyny i stanąć na najwyższym podium . Pierwsze miejsce bardzo ucieszyło, ale ważniejszy w tej imprezie był sam udział i dobra zabawa z korzyścią dla zdrowia. Na zakończenie oprócz dyplomów i nagród organizatorzy przygotowali dla wszystkich słodki poczęstunek. Wierzymy, że w przyszłości z naszych przedszkolaków wyrosną wspaniali sportowcy. Po powrocie zerówkowicze z dumą pokazywali swoim rówieśnikom i dyrekcji szkoły dyplom i zestaw klocków, który jako nagrodę otrzymali w tegorocznej edycji olimpiady. Już od jutra z większą ochotą zabierają się do ćwiczeń sportowych, aby w przyszłości również cieszyć się ze sportowych sukcesów.


Wróć

cbk (2)

 

ws_certyfikat_A4_2013_2014_10100127