Matematyczne sukcesy naszych uczniów…

Matematyka jest królową nauk, ale bardzo wymagającą o czym wiedzą uczniowie, którzy co roku biorą udział w konkursach matematycznych. Ten rok był dla nas niezwykle owocny.  Nie tak dawno uczeń naszej szkoły Paweł Piasecki został matematycznym mistrzem gminy, a teraz przekazujemy dobre wyniki  naszych uczniów biorących udział w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym Kangur.

33 uczniów z klas 2-7 15marca 2018 roku przystąpiło do konkursu matematycznego Kangur . A w maju otrzymaliśmy wyniki. Wynik  bardzo dobry  otrzymał uczeń pani Ewy Bednarczyk z  klasy 7 A-Piasecki Paweł, a 3 uczniów klas młodszych otrzymało wyróżnienia: z klasy 3C- Jakowienko Jakub, Stadryniak  Aleksandra – opiekun p.WIesławy Rzepeckiej oraz z klasy 2A Kramek Natalia – opiekun p. Ilona Bińkowska.

10 maja 2018 roku zwycięzca Gminnych Eliminacji  Matematycznych Paweł Piasecki zaprosił  innymi  uczestnikami tego konkursu z  naszej szkoły do  kręgielni Platinium. Młodzi matematycy  spędzili 1,5 godziny  na grze w kręgle pod czujnym okiem opiekuna, pani Ewy Bednarczyk. Voucher na to spotkanie był jedną z wygranych Piaseckiego Pawła w Gminnym Konkursie Matematycznym.


Wróć

cbk (2)

 

ws_certyfikat_A4_2013_2014_10100127