I Regionalnego Konkursu Recytatorskiego z języka angielskiego ,, The Little Poet”

W dniu 20.04.2018 w Publicznej Szkole Podstawowej nr 3 w Radomiu odbył się półfinał I Regionalnego Konkursu Recytatorskiego z języka angielskiego ,,The Little Poet” . Wzięło w nim udział 4 uczniów naszej szkoły: Olga Orzechowska z klasy 3c, Julia Sujecka, Zuzia Błeszyńska i Dawid Zalwert z klasy 4a. Sukcesem zakończył się popis recytatorski Zuzanny Błeszyńskiej, która zakwalifikowała się do finału konkursu. Uczestniczący w konkursie  uczniowie wspaniale wyrecytowali przygotowane wiersze. Pomimo wielkiej tremy stanęli na wysokości zadania i godnie reprezentowali naszą szkołę. W półfinale swoje umiejętności recytatorskie zaprezentowało ponad 60 uczniów szkół podstawowych z regionu radomskiego i Radomia. Spośród naszych uczniów najwyżej oceniona został recytacja Zuzanny Błeszyńskiej, która zakwalifikowała się do finału konkursu, który odbędzie się 9 maja w MSCDN w Radomiu . Uczniów przygotowała pani Marta Myśliwiec.


Wróć

cbk (2)

 

ws_certyfikat_A4_2013_2014_10100127