Sukces w konkursie „Ojczyzna barwą malowana”…

Z okazji 100 rocznicy odzyskania przez naszą Ojczyznę niepodległości  w szkołach naszej gminy realizowany jest program „Świętujemy z Niepodległą. W ramach jego realizacji w Publicznej Szkole Podstawowej im Kornela Makuszyńskiego w Młodocinie Mniejszym w dniu 24.04 odbył się gminny konkurs plastyczny ,,Ojczyzna barwą malowana” dla uczniów klas I – III i dzieci z oddziałów przedszkolnych. Praca plastyczna wykonana przez  uczennicę naszej szkoły Paulinę Korycką (2a) zajęła I miejsce.  

Zadaniem uczestników było samodzielne wykonanie pracy plastycznej  do wybranego przez organizatorów wiersza. Przedstawiciele naszej szkoły: Oliwia Szczęsna (Ib), Paulina Korycka(2a), Błażej Gawlik (3a) doskonale zaprezentowali swoje zdolności plastyczne.  Prace samodzielnie wykonane przez dzieci  ocenione zostały przez opiekunów dzieci oraz absolwenta PSP w Młodocinie – Andrzejczyka Mateusza – studenta ASP w Warszawie.

Uznanie jury zyskała praca Pauliny Koryckie (2a).  Nagrodą dla wszystkich dzieci były dyplomy za udział w konkursie oraz pastele, którymi kolorowały swoją ilustrację do czytanego wiersza. Dla uczestników konkursu organizatorzy przygotowali słodki  poczęstunek. Wszystkim małym artystom serdecznie gratulujemy.

  


Wróć

cbk (2)

 

ws_certyfikat_A4_2013_2014_10100127