Dzień Kobiet w naszej szkole.

Co roku 8 marca w naszej szkole to dzień pełen radości i uśmiechu. I nie ma w tym nic dziwnego, bo przecież to Dzień Kobiet, święto  wszystkich pań i dziewczynek. 08.03.2018r każda kobieta i dziewczyna mogła poczuć się wyjątkowo. Już od samego rana nasi panowie składali życzenia swoim nauczycielkom  i koleżankom, wręczali im kwiaty i drobne upominki. Z dziewczęcych buź nie schodził przez calutki dzień uśmiech, a chłopcy byli wyjątkowo przemili i  uczynni.  Było bardzo miło  i sympatycznie. Z tej okazji Samorząd Szkolny zorganizował „dzień bez pytania” dla uczniów, którzy 8.marca zjawią się w szkole  w muszce lub krawacie, a w przypadku uczennic w spódnicy lub sukience. Każda klasa świętowała Dzień Kobiet na swój sposób.  W grupie 0a i klasie 1 c chłopcy  składali życzenia dziewczynkom i swojej pani. Nie obyło się bez cukierków, drobnych upominków i kwiatów… Uczniowie klas IVa, IVb oraz IVc  świętowali Dzień Kobiet w Radomiu, dokąd wybrali się 9 marca. Najpierw spacerowali zabytkową ulicą Żeromskiego, gdzie zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie przy pomniku znanego radomianina Witolda Gombrowicza. Niestety, pogoda nie sprzyjała długim spacerom, więc czwartoklasiści przedpołudnie spędzili w kręgielni. Wszyscy bardzo dobrze się bawili przy muzyce, wspólnej grze oraz pysznej pizzy. Klasy Va i Vb uczciły to święto wizytą w naleśnikarni i obejrzeniem spektaklu teatralnego.


Wróć

cbk (2)

 

ws_certyfikat_A4_2013_2014_10100127