Gminny turniej mini koszykówki w naszej szkole.

Po raz kolejny na szkolnej hali sportowej miał gminny turniej sportowy. Tym razem były to rozgrywki gminne w mini piłce koszykowej dziewcząt i chłopców.  Zawody rozgrywane 7.02.2018 roku  stały na bardzo wysokim poziomie sportowym. Mimo ostrej rywalizacji przebiegały w przyjaznej atmosferze,  o którą postarały się nasze szkolne cheeleaderki, których  występy  wzbudziły zainteresowanie uczestników turnieju  i zostały nagrodzone gorącymi brawami.  W kategorii chłopców reprezentacja naszej szkoły zajęła 3 miejsce.a nasze dziewczęta uplasowały się na 2 pozycji. Opiekunowie  (Artur Kupiec i Artur Bielecki) bardzo dziękują wszystkim uczniom, którzy brali udział w tych zawodach. Jednocześnie informujemy ze nasza szkoła będzie gospodarzem rozgrywek mini piłki koszykowej na szczeblu międzygminnym oraz po raz pierwszy w historii na szczeblu powiatowym. Zawody te odbędą się jeszcze w tym miesiącu.


Wróć

cbk (2)

 

ws_certyfikat_A4_2013_2014_10100127